چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴
یک نماینده مجلس:
طرح «حمایت از کالای ایرانی» مجددا در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد

رئیس فراکسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی، گفت:در حال حاضر طرح‌هایی در نوبت رسیدگی هستند و طرح «حمایت از کالای ایرانی» پس از این طرح‌ها در مجلس مطرح خواهد شد.

به گزارش کافه قانون، به نقل از میزان حمیدرضا فولادگر با اشاره به طرح حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: ماه‌ها بر روی طرح حمایت از کالای ایرانی کار کارشناسی صورت گرفت، اما پس از آنکه کلیات این طرح در مجلس رای نیاورد، طبق آیین‌نامه، ما درخواست طرح مجدد آن را مطرح کردیم.

وی تاکید کرد: مطرح کردن مجدد، «طرح حمایت از کالای ایرانی» در  با رای بالایی در مجلس تصویب شد تا دوباره در دستور کار مجلس قرار گیرد.

رئیس فراکسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی تصریح کرد: در حال حاضر طرح‌هایی در نوبت رسیدگی هستند و طرح حمایت از کالای ایرانی پس از این طرح‌ها در مجلس مطرح خواهد شد.

این نماینده مجلس بیان داشت: البته ما تقاضا داریم تا هیئت رئیسه به دلیل اینکه امسال مزین به سال حمایت از کالای ایرانی شده است، نوبت رسیدگی به این طرح را جلوتر بیاندازد چرا که این طرح می‌تواند در شرایط نابسامانی اقتصادی راهگشا باشد.

فولادگر با بیان اینکه طرح حمایت از کالای ایرانی جاذبه‌های خوبی دارد، اظهار داشت: این طرح شرایط بسیار خوبی برای حمایت از کالای ایرانی دارد که ما از هیئت رئیسه تقاضا داریم نوبت رسیدگی آن را جلوتر بیاندازند.